Науково-методичний семінар з географії

Опубліковано: 23.02.2017, 14:08

21 лютого для вчителів географії шкіл м. Умані зусиллями викладачів кафедри географії та методики її навчання і деканату природничо-географічного факультету з ініціативи доцента Олексія Ситника організовано і проведено науково-методичний семінар «Реалізація практичної складової з географії в умовах нового державного стандарту».

1 З вітальним словом до учасників семінару звернувся доцент кафедри географії та методики її навчання Олексій Ситник

На початку заходу учасники семінару хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні.
3

2 Вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні

Викладачі кафедри ознайомили учителів з основними проблемами сучасної географічної освіти в Україні і запропонували своє бачення розвитку шкільної географії в умовах нового державного стандарту. Зокрема, викладач Оксана Герасименко розкрила проблеми сучасного стану та перспективи географічної освіти у загальноосвітньому навчальному закладі, доцент Ірина Кравцова проаналізувала проблемні питання фізичної географії України у програмі ЗНО з географії 2017 р.
4Виступ Оксани Герасименко
5 Виступ доцента Ірини Кравцової «Фізична географія України у програмі ЗНО з географії 2017 р.»

Доцент Марина Кугай розкрила сутність і можливість здійснення полікультурного виховання під час підготовки майбутніх учителів географії.
6 Доповідь доцента Марини Кугай

Доцент Олександр Лаврик ознайомив учасників семінару з можливостями використання геоінформаційних систем для виконання практичних робіт з географії.

image-0-02-05-52e1c9d88443ad1efa1cf2810d131c31caa3f93e430b4d96b9e083862e04a62a-V

Доповідь доцента Олександра Лаврика

Велику зацікавленість викликала доповідь доцента Олексія Ситника щодо ролі навчально-польових практик з географічних дисциплін як чинника фахової підготовки майбутніх учителів.
Невимушене спілкування та конструктивне обговорення доповідей учасників стали запорукою активного науково-методичного діалогу між учителями шкіл міста Умані та викладачами кафедри географії та методики її навчання УДПУ імені Павла Тичини.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з учителями загальноосвітніх шкіл у сфері вивчення географії!!!


Наверх