Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

 • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
 • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
 • Біологія. (практична психологія)
 • Біологія. Хімія.
 • Хімія. (інформатика)
 • Хімія. Біологія.
 • Біологія. Хімія.
 • Біологія. Практична психологія.
 • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
 • Хімія. (інформатика)
 • Біологія.
 • Географія.
 • Хімія.
 • Біологія. (хімія)
 • Географія. (краєзнавчо-туристична робота)
 • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


«Виїзний семінар кафедри географії та методики її навчання»
Опубліковано: 23 May 2017, 7:48

3

(Українська) 19 травня 2017 року за ініціативи доцентів кафедри географії та методики її навчання Козинської І.П. та Лаврика О.Д. організовано науково-методичний семінар «Природно-ресурсний потенціал долинно-річкових ландшафтно-технічних систем Правобережної України».

Детальніше

«Майстер клас Країни світу»
Опубліковано: 22 May 2017, 12:56

VLUU L210 / Samsung L210

(Українська) 18 травня 2017 р. на природничо-географічному факультеті був проведений майстер-клас з розпису облич прапорами світу, організатор заходу – доцент кафедри географії та методики її навчання Максютов Андрій Олексійович.

Детальніше

«День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу»
Опубліковано: 22 May 2017, 12:52

qhoq5neoqWc

(Українська) До Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу на природничо-географічному факультеті спільно з Українсько-туркменським культурно-освітнім центром було організовано ряд заходів: інформаційні години, лекції, бесіди, тематичні заняття щодо трагічних подій 1944 року.

Детальніше

«Наукове стажування у Фінляндії»
Опубліковано: 22 May 2017, 7:41

ФОТО 5

(Українська) На початку травня 2017 року протягом тижня (1.05.17-6.05.17 рр.) доцент кафедри географії та методики її навчання Кугай Марина Сергіївна з метою опанування проектного підходу в організації навчального процесу у закладах освіти у поєднанні з інтенсивним вивченням англійської мови проходила стажування у Фінляндії

Детальніше

«Перший регіональний фестиваль «Уманський меридіан»»
Опубліковано: 17 May 2017, 12:41

Фото 8

(Українська) 11 травня на природничо-географічному факультеті відбувся Перший регіональний фестиваль географії «Уманський меридіан», організатором якого виступила кафедра географії та методики її навчання за участі учнів загальноосвітніх шкіл регіону. Мета заходу полягала у популяризації географічної науки серед учнівсько-студентської молоді.
Програма фестивалю складалася з двох основних етапів: інтелектуально-розважальної гри «СуперГео» та екскурсійної програми.

Детальніше

«Літня школа в Варшаві»
Опубліковано: 16 May 2017, 12:29

(Українська)

Детальніше

«І Всеукраїнський географічний турнір на кубок Г.І. Денисика»
Опубліковано: 10 May 2017, 7:57

DSC_0345

(Українська) 27-28 квітня 2017 року у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського відбувся І-ий Всеукраїнський географічний турнір на кубок відомого вченого, доктора географічних наук, професора Денисика Григорія Івановича. Географи Уманського державного університету імені Павла Тичини не могли не долучитися до такої акції.

Детальніше

«Науково-методичний семінар «Культурні ландшафти Правобережної України»»
Опубліковано: 10 May 2017, 7:45

O

(Українська) 8 квітня за ініціативи викладача кафедри географії та методики її навчання Любові Безлатньої організовано науково-методичний семінар «Культурні ландшафти Правобережної України». Семінар проведено на базі ландшафтно-архітектурного комплексу «Леськівське диво» (с. Леськово Монастирищенского району Черкаської області).

Детальніше

«Екологічна акція «Упорядкування Осташівського ставу»»
Опубліковано: 4 May 2017, 8:33

1

(Українська) 29 квітня під егідою ООН в рамках Всеукраїнських екологічних заходів «За чисте довкілля» відбулася акція «Упорядкування Осташівського ставу».

Детальніше

«Перемога студентів природничо-географічного факультету!»
Опубліковано: 3 May 2017, 8:47

V

(Українська) 27 квітня команда студентів 52 групи природничо-географічного факультету взяла участь у брейн-рингу приуроченому Всесвітньому Дню охорони праці.

Детальніше

«Семінар директорів Монастирищенського району»
Опубліковано: 3 May 2017, 7:53

фото 7

(Українська) У рамках співпраці Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та відділу освіти Монастирищенської райдержадміністрації Черкаської області 26 квітня 2017 року за ініціативи кафедри географії та методики її навчання та за участю викладачів кафедр педагогіки та освітнього менеджменту, психології, біології та методики її навчання, хімії та екології та методики їх навчання, наукової бібліотеки, директора Регіонального центру МАН, Україно-туркменського культурно-освітнього центру Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини було проведено семінар директорів загальноосвітніх навчальних закладів Монастирищенського району…

Детальніше

«Увага конкурс!!!»
Опубліковано: 3 May 2017, 7:48

(Українська)

Детальніше

beýleki tarapyna