Офіційний сайт природничо-географічного факультету УДПУ ім. П.Тичини

Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

 • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
 • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
 • Біологія. (практична психологія)
 • Біологія. Хімія.
 • Хімія. (інформатика)
 • Хімія. Біологія.
 • Біологія. Хімія.
 • Біологія. Практична психологія.
 • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
 • Хімія. (інформатика)
 • Біологія.
 • Географія.
 • Хімія.
 • Біологія. (хімія)
 • Географія. (краєзнавчо-туристична робота)
 • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


«Співпраця Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Уманського національного університету садівництва»
Опубліковано: 10 July 2017, 7:21

фото10

(Українська) У липні місяці 2017 року співробітники наукової геологічної лабораторії кафедри географії та методики її навчання природничо-географічного факультету УДПУ імені Павла Тичини проф. Сергій Половка і викл. Олена Половка та професорсько-викладацький склад Уманського національного університету садівництва (УНУС) проф. Юрій Кисільов, доценти Ірина Суханова та Тетяна Мамчур і Маргарита Парубок та ін. здійснили спільну виїзну науково-дослідну і краєзнавчо-пізнавальну експедицію.

Детальніше

«Традиційні зустрічі випускників»
Опубліковано: 3 July 2017, 13:12

IMG_2708

(Українська) Зустріч випускників – одна з добрих традицій нашого Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Щороку з багатьох куточків нашої країни приїжджають випускники, щоб побачити один одного, зустрітися зі своїми колишніми педагогами, віддати їм данину поваги і вдячності.

Детальніше

«З днем Конституції України!!!»
Опубліковано: 28 June 2017, 8:22

(Українська) С Днем Конституции

Детальніше

«Тов «Кролікофф» знову відкриває двері для студентів з УДПУ»
Опубліковано: 27 June 2017, 8:13

ФОТО 1

(Українська) Вже декілька років студенти УДПУ вивчають особливості кролівництва як галузі тваринництва в рамках навчально-польової практики з Географії світового господарства на прикладі потужного сучасного підприємства ТОВ“Кролікофф”, що в селі Іваньки Маньківського району.
Цей рік не став виключенням для студентів 32 та 33 груп, які під керівництвом доцента кафедри географії та методики її навчання Марини Кугай здійснили поїздку на дане найбільше підприємство в Україні з вирощування м’ясних порід кроликів.

Детальніше

«З днем молоді!!!»
Опубліковано: 25 June 2017, 11:23

(Українська) unnamed

Детальніше

«Дослідження конярства як галузі тваринництва»
Опубліковано: 23 June 2017, 8:10

Фото 3

(Українська) Уже традиційним стало відвідування Жашківського кінного заводу в рамках навчально-польової практики з Географії світового господарства під керівництвом доцента кафедри географії та методики її навчання Кугай М.С. Цього року студенти-географи 32 і 33 груп природничо-географічного факультету також мали прекрасну можливість дослідити особливості племінного і спортивного конярства на базі одного з найкращих у Європі кінних заводів та кінно-спортивної школи.

Детальніше

«Виїзна фахова практика студентів І-го курсу спеціальності 014.07 Середня освіта. «Географія»»
Опубліковано: 19 June 2017, 8:26

Фото4

(Українська) У відповідності до навчального плану з 5 червня по 11 червня 2017 року під керівництвом професора кафедри географії та методики її навчання Половки С. Г. та викладача цієї кафедри Половки О. А. зі студентами І-го курсу 2 групи проходила виїзна фахова практика з географічних дисциплін у с. Колочава, Міжгірського району, Закарпатської області .

Детальніше

«Ознайомлення студентів з діяльністю КП «Уманьводоканал» та очисними спорудами під час навчальної практики»
Опубліковано: 16 June 2017, 9:15

27

(Українська) Нещодавно в рамках навчальної практики з хімії (керівники: ст. викладач кафедри хімії, екології та методики їх навчання Наталія Душечкіна та викладач кафедри хімії, екології та методики їх навчання Олена Задорожна) студентів 1-го та 2-го курсу, було здійснено виїзні екскурсії, які відбувалися у два етапи.

Детальніше

«Захист кваліфікаційної роботи на базі локомотивного депо Гайворон»
Опубліковано: 2 June 2017, 8:41

1

(Українська) Упродовж кількох років продовжується тісна співпраця між кафедрою географії та методикою її навчання УДПУ імені Павла Тичини і локомотивним депо Гайворон (Кіровоградська область). За цей час відбувались неодноразові робочі зустрічі для узгодження тематики спільних досліджень і заходів. Під час науково-практичних конференцій та фахових навчально-польових практик працівниками депо для учасників конференцій, викладачів і студентів природничо-географічного факультету проводились кваліфіковані екскурсії.

Детальніше

«Урочиста академія присвячена Дню науки.»
Опубліковано: 30 May 2017, 8:06

resize (3)

(Українська) З вітальним словом і побажанням подальших значних успіхів на нелегкому шляху наукових пошуків і підготовки майбутніх поколінь науковців, здатних піднести науковий потенціал України до нових висот, виступив ректор університету Олександр Безлюдний. Він подякував науковцям закладу, завдяки зусиллям яких виконуються важливі наукові розробки, здійснюється підготовка висококваліфікованих кадрів, забезпечується міжнародне науково-освітнє співробітництво, функціонують інноваційні структури, твориться імідж університету.

Детальніше

«Студенти природничо-географічного факультету взяли участь у легкоатлетичному пробігу»
Опубліковано: 30 May 2017, 8:02

2

(Українська) Студенти природничо-географічного факультету УДПУ імені Павла Тичини активно долучилися до легкоатлетичного пробігу «Умань – за здоровий спосіб життя», а також суспільної акції велосипедистів «Велодень-2017», які відбулися в місті Умані у рамках відзначення Олімпійського дня.

Детальніше

«Сторінки історії природничо-географічного факультету УДПУ імені Павла Тичини»
Опубліковано: 30 May 2017, 7:59

Фото1_ГедзьСМ

(Українська) Тривалий час наукова спадщина багатьох українських дослідників замовчувалася або спотворювалась. Нині відбувається закономірний процес переоцінки цінностей, пов’язаний насамперед, із відтворенням національної ідеї, Україна повертає забуті імена її синів і дочок, яким належить вагомий особистий внесок у становлення державності.

Детальніше

On Top