Онлайн реєстрація

Природничо-географічний факультет
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
пропонує Вам заповнити анкету вступника.

Надіславши анкету абітурієнта, Вас постійно повідомлятимуть про особливості вступної кампанії та терміни проведення профорієнтаційних заходів в університеті.

Бажаю навчатись за такими спеціальностями:

 • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
 • Географія. (землевпорядкування та кадастр)
 • Біологія. (практична психологія)
 • Біологія. Хімія.
 • Хімія. (інформатика)
 • Хімія. Біологія.
 • Біологія. Хімія.
 • Біологія. Практична психологія.
 • Географія. Біологія. (краєзнавчо-туристична робота)
 • Хімія. (інформатика)
 • Біологія.
 • Географія.
 • Хімія.
 • Біологія. (хімія)
 • Географія. (краєзнавчо-туристична робота)
 • Хімія.

Форма навчання:

Про себе повідомляю:

Прізвище, ім'я, по-батькові:
Дата народження:
Назва навчального закладу:
Рік закінчення:
Адреса постійного проживання:
Область, район:
Населений пункт:
Вулиця, будинок:
Моб. телефон:
Електронна адреса:


«Вітаємо з Днем студента!»
Опубліковано: 16 November 2017, 8:45

(Українська) Привітання-з-Днем-студента 1

Детальніше

«Філологічна скринька»
Опубліковано: 13 November 2017, 13:13

(Українська) 9 листопада 2017 року cтуденти, викладачі та лаборанти природничо-географічного факультету долучилися до заходів, присвячених Дню української писемності та мови.
Зокрема, в читальному залі №1 бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини відбулося інтелектуальне шоу «Філологічна скринька: Як розважитися, спантеличивши мозок? Всі слова на одну літеру».

Детальніше

«Дослідження МАН на базі лабораторії «Екологія і освіта»
Опубліковано: 6 November 2017, 9:27

(Українська) 3 листопада у рамках наукової роботи МАН на базі науково-дослідної лабораторії «Екологія і освіта» проведено дослідження якості продуктів харчування. Дослідження здійснювалося ученицею 10 класу Соколівського навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів – ліцей» (вчитель хімії та екології Наталія Поліщук).

Детальніше

«Екскурсійні форми роботи під час навчальної практики»
Опубліковано: 2 November 2017, 15:25

(Українська) Студенти ІV курсу 41, 45 та 46 груп проходили навчальну (хіміко-технологічну) практику (керівник Роман Подзерей). Під час проходження практики впроваджено інноваційну форму навчання – екскурсію на виробничо-комерційне підприємство ”Обрій”, основним завданням якого є виготовлення та торгівля будівельною й метричною кріпильною технікою виробленої в Україні, країнах Європи та Південно-Східної Азії.

Детальніше

«Науково-методичний семінар»
Опубліковано: 2 November 2017, 15:12

(Українська) 01.11.2017 р. на природничо-географічному факультеті зусиллями викладачів кафедри хімії, екології та методики їх навчання був проведений науково-методичний семінар «Структура та особливості оформлення учнівських науково-дослідних робіт МАН природничого напряму».

Детальніше

«День незалежності Туркменістану»
Опубліковано: 2 November 2017, 14:40

(Українська) Головним національним святом Туркменістану є День незалежності, яке відзначається щорічно 27 жовтня. Ця дата була обрана не випадково, адже 27.10.1991 р. Верховна рада Туркменської Радянської Соціалістичної республіки прийняла Закон «Про незалежність і основи державної розбудови Туркменістану».
У День незалежності Туркменістану у всіх населених пунктах проводяться святкові заходи та концерти. Туркменістан – багатонаціональна країна, яку населяють представники 40 національностей. Тож День незалежності вважають святом усіх народів і народностей.

Детальніше

«Семінари-тренінги на природничо-географічному факультеті»
Опубліковано: 2 November 2017, 13:32

(Українська) 27 жовтня 2017 року на природничо-географічному факультеті в рамках Дня відкритих дверей проведено семінари-тренінги з підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання. Учасниками тренінгів були учні загальноосвітніх навчальних закладів м. Умань, Уманського району Черкаської області та Новоархангельського району Кіровоградської області. Перед учасниками з питанням «Новації вступної кампанії 2018 року» виступила провідний фахівець відділу професійно-кар’єрної орієнтації та доуніверситетської підготовки Валерія Храпач.

Детальніше

«Юні відвідувачі музею зоології»
Опубліковано: 30 October 2017, 15:29

(Українська) Музей зоології імені Миколи Федоровича Коваля, що функціонує як структурний науково-дослідний підрозділ кафедри біології та методики її навчання природничо-географічного факультету серед напрямів своєї діяльності має і популяризаторський – залучення молодого покоління до вивчення та збереження історико-культурної та природничої спадщини свого народу.

Детальніше

«Вітаємо!!!»
Опубліковано: 26 October 2017, 12:43

(Українська) Природничо-географічний факультет вітає своїх студентів із присвоєнням первиного офіцерського звання “Молодший лейтенант”

Детальніше

«З Днем незалежності Туркменістану!!!»
Опубліковано: 25 October 2017, 11:46

(Українська)

Детальніше

«Метеорологічна станція Умань приймає студентів природничо-географічного факультету»
Опубліковано: 24 October 2017, 14:07

(Українська) Практичні заняття – невід’ємна складова фахової підготовки майбутніх учителів географії. Упродовж 15 років метеорологічна станція Умань надає можливість проводити практичні заняття з метеорології та кліматології для студентів природничо-географічного факультету. Нещодавно студенти 12 групи під керівництвом доцента Олексія Ситника ознайомилися з історією заснування станції, методикою виконання метеорологічних та агрометеорологічних спостережень, будовою та принципами роботи приладів.

Детальніше

«Навчальна практика на підприємстві «Світ вікон»
Опубліковано: 20 October 2017, 15:35

(Українська) Під час проходження навчальної (хіміко-технологічної) практики (керівник Роман Подзерей) студенти 4 курсу 41,45 та 46 груп, відвідали підприємство «Світ вікон», яке більше 15 років займається проектуванням, виробництвом, встановленням і здійсненням гарантійної та післягарантійної підтримку віконних, дверних та балконних металопластикових конструкцій. Студенти ознайомились з технологічним процесом виготовлення пластикових вікон.

Детальніше

On Top